• CRR

    Leczenie i rehabilitacja w pięknie położonym obiekcie

  • Basen

    Basen rehabilitacyjno-rekreacyjny na terenie obiektu

  • baza

    Kompleksowa baza zabiegowa

  • amazonki

    Oferta dla Amazonek

  • Pobyty

    Pobyty lecznicze indywidualne i grupowe

  • Dieta

    Dieta zgodna ze wskazaniami lekarskimi

  • Iwonicz-Zdrój

    Iwonicz-Zdrój - tu warto przyjechać

Masaż automatyczny

Fotel masujący działa na zasadzie wcześniej nastawionych programów przy pomocy, których istnieje możliwość przeprowadzenia kompleksowego masażu całego ciała. Intensywność, czas trwania i nawiązanie poszczególnych faz są wybierane ze względu na oczekiwany cel.

Aquavibron

Jest to masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Membranę wprowadza w drgania przepływająca pod ciśnieniem przez aparat woda. Działanie aquavibronu i skutek terapeutyczny jest podobny do masażu klasycznego.

Masaż pneumatyczny kończyn BOA

Wykonywany jest za pomocą specjalnych pneumatycznych mankietów masaż automatyczny. Zmieniając kolejność, cykle i stopień napełnienia poszczególnych komór mankietu możemy uzyskać różne efekty terapeutyczne. W naszym ośrodku proponujemy masaż limfatyczny i masaż profilaktyczny w niewydolności żylnej kończyn dolnych.

Masaż leczniczy ręczny

Masaż leczniczy ręczny jest zabiegiem uzupełniającym lub przygotowującym do innych zabiegów. Najczęściej wykonywany jest masaż klasyczny. Poprawiana jest w ten sposób sprężystość tkanek, miejscowe krążenie krwi. Ponadto działa przeciwbólowo, rozluźniająco na mięśnie oraz usprawnia krążenie limfatyczne i żylne.

Masaż limfatyczny

Masaż limfatyczny (drenaż) jest specyficznym rodzajem masażu, którego celem jest usprawnienie krążenia chłonki w układzie limfatycznym. Wykonywany jest na zleconą okolicę ciała za pomocą techniki głaskania, rozcierania oraz ugniatania.

HYDROMASSAGE – urządzenie do hydromasażu "na sucho"

Jest to połączenie masażu i ciepła dla uzyskania efektu leczniczego oraz relaksu. Urządzenie pozwala dostosować masaż do indywidualnych potrzeb użytkownika : masaż całego ciała lub masaż częściowy tułowia i kończyn dolnych , ze zróżnicowaną siłą oraz wybraną temperaturą. Wskazaniem są : zespoły bólowe kręgosłupa, dyskopatia, ZZSK, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, skrzywienie boczne kręgosłupa.