• CRR

  Leczenie i rehabilitacja w pięknie położonym obiekcie

 • Basen

  Basen rehabilitacyjno-rekreacyjny na terenie obiektu

 • baza

  Kompleksowa baza zabiegowa

 • amazonki

  Oferta dla Amazonek

 • Pobyty

  Pobyty lecznicze indywidualne i grupowe

 • Dieta

  Dieta zgodna ze wskazaniami lekarskimi

 • Iwonicz-Zdrój

  Iwonicz-Zdrój - tu warto przyjechać

Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Iwoniczu-Zdroju jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej ( t.j. Dz.U. 2016r., poz. 1638 z późn, zm.).

Podstawowym zadaniem jest realizowanie zadań Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w zakresie rehabilitacji leczniczej oraz promocja zdrowia.

Misją Centrum jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu rehabilitacji oraz promowanie idei zdrowego i aktywnego trybu życia.

Wizja Centrum:
Profesjonalny i przyjazny pacjentom obiekt leczniczy z nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i wykwalifikowaną kadrą medyczną świadczącą usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie. Posiadamy własne zaplecze żywieniowe i hotelowe.

Centrum Rehabilitacji Rolników w Iwoniczu-Zdroju jest obiektem przyjmującym pacjentów przez cały rok, organizującym turnusy rehabilitacyjne i wczasy lecznicze. Specjalizującym się w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, a więc schorzeń z zakresu ortopedii, reumatologii, neurologii oraz w leczeniu schorzeń układu oddechowego.

Bogata baza zabiegowa zapewnia każdemu indywidualny dobór zabiegów dostosowanych do jego potrzeb i możliwości. Oferuje zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, balneoterapii, masażu leczniczego. Posiadamy nowoczesny basen z przeciwfalą, dyszami masażu bocznego oraz jacuzzi i saunę.
Wszystkie zabiegi wykonywane są na miejscu, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz budynku.

Centrum zatrudnia doświadczony personel medyczny składający się z lekarzy różnych specjalizacji, pielęgniarek oraz rehabilitantów przeszkolonych z zakresu:

 • Badania i fizjoterapii funkcjonalnej w uszkodzeniach stawu kolanowego, stawu barkowego oraz stawu skokowego i stopy.
 • Terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych.
 • Kinesiology Tapingu w rehabilitacji i sporcie.
 • Terapii manualnej okolicy biodrowo – krzyżowo - lędźwiowej oraz szyjno – piersiowo – barkowej.
 • Terapii ortopedycznej wg Cyriaxa.

Nowoczesny dział żywienia zatrudniający doświadczoną załogę serwuje posiłki z możliwością indywidualizacji diety zgodnie ze zleceniem lekarza. Przestronna i klimatyzowana stołówka może wydać jednorazowo posiłek wszystkim pacjentom. Na terenie obiektu znajduje się również kawiarnia. Dla zmotoryzowanych udostępniamy 2 monitorowane parkingi.

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwoniczu- Zdroju to nowoczesny budynek o wysokim standardzie. Obiekt jest w pełni przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych, również na wózkach inwalidzkich (windy do komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej umożliwiają łatwy dostęp do pokoi hotelowych, bazy zabiegowej, basenu, stołówki i kawiarni).

Aktualności